Ouderavond Tischa Neve 31 mei

‘Hoe leuk kan opvoeden zijn!?’ deel 2

Een avond met praktische voorbeelden, nuttige tips en belangrijke weetjes.

Donderdag 31 mei, 19.30 uur

Basisschool ’t Startblok, Robijnlaan 78

Na de succesvolle eerste ‘Hoe leuk kan opvoeden zijn!?-avond met Steven Pont, organiseert

‘t Startblok samen met de ouderraad een tweede avond over opvoeden.

 

 

Met:

Lezing Tischa Neve, bekend van het tv-programma ‘Schatjes’.

Tischa Neve is kinderpsycholoog, opvoedkundige en moeder. Ze heeft diverse boeken en artikelen geschreven over opvoeden en houdt veel lezingen en workshops over dit onderwerp. Tischa zal met u kijken naar uw eigen emoties bij het opvoeden en hoe u om kunt gaan met de emoties van uw kind. Welke afspraken kun je maken met je kind en hoe kun je je er samen aan houden?
U kent Tischa Neve wellicht van het televisieprogramma’s ‘Schatjes’’ en van het blad ‘Ouders van Nu’. De titel van de lezing van Tischa is ‘Leuker en makkelijker opvoeden.’

Een uitspraak van Tischa;
“Ik geloof dat iedereen kan opvoeden. Al voelt dat misschien voor jou niet altijd zo in de dagelijkse praktijk en hectiek. Soms is wat inspiratie en hulp daarbij heel fijn en handig om het thuis nog gezelliger en makkelijker te maken. Want ouder zijn en opvoeden is best een pittige klus.

Ik help je aan een breder palet van praktische mogelijkheden om creatief met opvoedsituaties om te gaan. Hierbij werk ik vanuit een oplossingsgerichte benadering en vanuit verbinding met je kind. Jij als ouder komt (weer) helemaal in je kracht te staan.”

U bent van harte welkom…

Alle ouders van leerlingen van ’t Startblok zijn van harte uitgenodigd voor deze bijeenkomst. Vanwege de verwachte grote belangstelling en de beperkte ruimte vragen wij u zich op te geven. Vul vóór 28 mei 2018 het aanmeldformulier in op https://goo.gl/forms/xCfAEqxx41cqLF9j1 of www.startblokcuijk.nl

Wees er snel bij, want vol is vol!

…en uw vrienden, familieleden of buren!

Heeft u vrienden, familieleden of buren die u graag wilt uitnodigen om er ook bij te zijn?
Dat kan. Bij deze uitnodiging treft u twee vouchers aan die u uiteraard zelf kunt gebruiken, maar ook mag weggeven aan vrienden of bekenden. Ook voor hen geldt dat zij zich moeten aanmelden via https://goo.gl/forms/xCfAEqxx41cqLF9j1 of  www.startblokcuijk.nl

Extra: een rondleiding door onze school

Speciaal voor de bezoekers die onze school nog niet kennen ruimen wij in het programma tijd in voor een rondleiding door ons gebouw. U kunt een kijkje nemen in onze klaslokalen, krijgt meer informatie over onze ideeën over onderwijs en maakt kennis met een aantal van onze leerkrachten.
U kunt zich voor de bijzondere rondleiding opgeven via https://goo.gl/forms/xCfAEqxx41cqLF9j1 of  www.startblokcuijk.nl
Wilt u meer weten over het programma, de lezing van Tischa Neve en de rondleiding, kijk dan op;  www.startblokcuijk.nl of http://grootenklein.nl/